Yıldız Böcel İlaçlama
Menu Ok

salyangoz nasıldır, salyangoz mücadelesi, salyangoz ilaçlama istanbul, salyangoz ilacı, salyangozu yok etmek, salyangozdan korunma yöntemleri, salyangozdan kurtulamk istiyorum, salyangoz hakkında bilgi, salyangoz ihracaatı, sümüklü böcek ilaçlama, salyangoz nerde yaşar, salyangoz ilaçlama servisleri, salyangozu yok etme yolları, salyangozdan korunma yolları, salyangozlarla nasıl mücadele edilir, salyangozdan nasıl kurtulunur, uygun fiyatlara salyangoz ilaçlama, salyangoz ilaçlama izmir, salyangozun özellikleri, salyangozlar, salyangoz ısırır mı, salyangoz böceği, salyangozdan nasıl kurtulmak, salyangoz böcekleri, sümüklü böcek, salyangoz ilaçlaması, ucuza salyangoz ilaçlama, salyangoz yenir mi, sümüklü böcek ilaçlaması, salyangoz türleri, en ucuz salyangoz ilaçlama, salyangoz üretimi, salyangozlardan kurtulma yolları, salyangoz resimleri, salyangoz yetiştiriciliği, ekonomik fiyatlara salyangoz ilaçlama, salyangoz yok etmek, salyangoz ilaçlama izmit, salyangoz ilaçlama, salyangoz kremi, salyangoz ile mücadele etme, salyangozlardan hastalık bulaşır mı, salyangoz ticareti, salyangoz ile mücadele, salyangoz, salyangozdan nasıl kurtulurum, salyangoz ilaçlama şirketleri, salyangoz mücadelesi nasıl olur, salyangoz kurtulmak, salyangozlarla mücadele, salyangoz ilaçlama firmaları, salyangoz ne yer, salyangozdan kurtulma yöntemleri, salyangoz üremesi, deniz salyangozu, salyangoz yumurtası, salyangoz ilaçları, salyangozdan kurtulma yolları,
Menu Ok
Menu Ok

salyangoz üretimi

salyangozSalyangoz sürüngen, karada yaşayan bir canlıdır. Salyangozun sırtında sert, kabuk şeklinde bir tabaka bulunur. Bu tabaka sayesinde tehlikeden korunurlar. Salyangozun baş kısmında 2 adet kalın anten bulunur. Salyangozlar bu antenleri sayesinde besinlerini kolayca bulurlar. Salyangozların dilleri pütürlüdür. Salyangozların vücudunda sümüksü bir sıvı bulunur, bu sıvı sayesinde kolay hareket ederler. Salyangoz bazı kesimlerde besin maddesi olarak da kullanılır. Salyangoz kış aylarında -5 derecede kabuğuna sığınarak, yaz ayında ise 30 derece ye kadar yaşayabilir.

 

salyangozSALYANGOZ NASIL BESLENİR?


Salyangoz beslenmek için yeşil bitkilerin sürgünlerini kullanır. Salyangoz asla kuru bitki ile beslenmez. Sürekli bu yediği bitkileri vücuduna depolar. Salyangoz kendi ağırlığının 10- 15 katı kadar besin depolar. Salyangozlar kış aylarında toprak altlarında kabuğuna çekilerek uyurlar.

SALYANGOZLAR NASIL ÇOĞALIRLAR?


Salyangoz canlısında dişilik ve erkeklik organları bir aradadır. Böyle olmasına rağmen yine de çiftleşirler ve üreme yaparlar. Salyangozların çiftleşmeleri bahar aylarında olur. Salyangoz bir defa çiftleştiğinde yaşadığı sürece yumurta bırakabilir ve her yumurtlamasında 70- 90 arasında yumurtlar. Salyangoz yumurtası 1 ay içerisinde açılır.


salyangozSALYANGOZLA NASIL MÜCADELE EDİLİR?


Salyangozla mücadele etmek için mutlaka ilaçlama yapılmalıdır. Salyangozların sayısı çok fazla olduğundan, bitkilerin değerini düşürdüğünden ilaçlama yapılması kesin çözüm olacaktır. Havaların ısınması ve yağmurların başlaması bu canlıların sayısının artmasına sebeptir ve onun için ilaçlama periyodik olarak yapılmalıdır. SalyangozSalyangozla mücadelede beklenen sonuca ulaşılmaz. ilaçlaması profesyonel ve Sağlık Bakanlığı'ından onaylı firmalara yaptırılmalıdır. Bireysel yapılan ilaçlama

Pireler ile ilgili sıkça sorulan sorular.

Menu Ok Pire Nedir?
Menu Ok Pire Nasıl Beslenir?
Menu Ok Pireler Nasıl Çoğalırlar?
Menu Ok Pire Çeşitleri Nelerdir?
Menu Ok Pire Hangi Şartlarda Nerelerde Bulunurlar?
Menu Ok Pire Uçma Özelliğine Sahipmidir?
Menu Ok Pire Eve Nasıl Bulaşır?
Menu Ok Pire Alerjisi Nedir?
Menu Ok Pire İle Bit Arasındaki Fark Nedir?
Menu Ok Pireden Korunma Yolları Nelerdir?
Menu Ok Pire İlaçlamadan Sonra Ölürmü?
Menu Ok Pire için Ne Tür İlaçlar Kullanılmalıdır?
Menu Ok Pire İlaçlamanın Kuralları Nelerdir?
Menu Ok Pire Hangi Hastalıkları Bulaştırır?
İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLARDAN BAZILARI
İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLAR
 • Ev İlaçlama
 • Fabrika İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • Restaurant İlaçlama
 • Pastane İlaçlama
 • Fırın İlaçlama
 • Mağaza İlaçlama
 • İş hanı İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama
 • Açık alan arazi İlaçlama
 • Askeri birlik İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • Sağlık Kurumu İlaçlama
 • Dershane Okul İlaçlama
 • Yurtlar Yuvalar İlaçlama
 • Alışveriş Merkezi İlaçlama
 • Site İlaçlama

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ SEMTLER VE YETKİ BELGELERİMİZ

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ SEMTLER
Menu Ok Adalar
Menu Ok Avcılar
Menu Ok Esenyurt
Menu Ok Bağcılar
Menu Ok Bahçelievler
Menu Ok Bakırköy
Menu Ok Bayrampaşa
Menu Ok Beşiktaş
Menu Ok Kazım K.Bekir
Menu Ok Beykoz
Menu Ok Beyoğlu
Menu Ok Büyükçekmece
Menu Ok Bahçeşehir
Menu Ok Çatalca
Menu Ok Beylikdüzü
Menu Ok Eminönü
Menu Ok Esenler
Menu Ok Taksim
Menu Ok Eyüp
Menu Ok Fatih
Menu Ok Zeytinburnu
Menu Ok Üsküdar
Menu Ok Sultanbeyli
Menu Ok Gaziosmanpaşa
Menu Ok Güngören
Menu Ok Kadıköy
Menu Ok Kağıthane
Menu Ok Kartal
Menu Ok Küçükçekmece
Menu Ok Maltepe
Menu Ok Mecidiyeköy
Menu Ok Harem
Menu Ok Bostancı
Menu Ok Pendik
Menu Ok Etiler
Menu Ok Sarıyer
Menu Ok Silivri
Menu Ok Sultangazi
Menu Ok Arnavutköy
Menu Ok Şişli
Menu Ok Şile
Menu Ok Şirinevler
Menu Ok Tuzla
Menu Ok Ümraniye
Menu Ok Kavacık
Şirketimiz uzun yıllar boyunca değerli müşterilerine sorunsuz, etkili ve kesin çözümler sunmaktadır. Sağlamış olduğumuz Haşere İlaçlama servisini Sağlık Bakanlığı'ndan ve ilgili kurumlardan almış olduğumuz belgelerle uygulamaktayız. Belgelerimizin bazılarını görebilirsiniz.
ilaçlama yetki belgelerimiz
Menu Ok


Copyright © 2010 Pire.Gen.Tr Her Hakkı Saklidir.

Rss Besleme | Site Haritasi Ekonomi ve İş Dünyası Ekonomi ve İş Dünyası