Yıldız Böcel İlaçlama
Menu Ok

pireden korunma yolları, uygun fiyatlara pire ilaçlama, pire ilaçlama istanbul, ekonomik fiyatlara pire ilaçlama, pire hastalık bulaştırır mı, pirelerden kurtulma yolları, pire nasıl yok edilir, pire haşeresi, köpek piresi, pire ilaçlama servisi, pire ilaçlama, pirelerle mücadele, pire yumurtası, pireyi yok etme yolları, pire hakkında bilgi, pire ilaçlama firması, evde pire görülmesi, pire ilaçlaması, pireden nasıl kurtulurum, pire ilaçlama şirketi, pire türleri, pireden bulaşan hastalıklar, pire ilaçlama izmit, pire mücadelesi, pire ısırığı, pire zıplaması, pire ile mücadele etme, pireden nasıl kurtulmak, pire nerde yaşar, pireyi yok etmek, pire nasıl beslenir, en ucuz pire ilaçlama, ucuza pire ilaçlama, pire çeşitleri, pire yok etmek, pireden kurtulma yöntemleri, pireler, kedi piresi, pireyle nasıl mücadele edilir, pire mücadelesi nasıl olur, pireden kurtulma yolları, pire ilaçlama izmir, pire ısırması, insan piresi, pire çoğalması, pireden korunma yöntemleri, pire tasması, pirelerden kurtulmak, pireden kurtulamk istiyorum, pire ilacı, pirelerden nasıl kurtulurum, pire belirtileri, pireden kurtulmak, pireden nasıl kurtulunur, pire sıçraması, evde pire, pire, pire ile mücadele, pirenin zararları,
Menu Ok
Menu Ok

pire ilacı

Pire İlaçlama

Pire ilaçlama

Pire genelde siyah renkte olup zıplayarak hareket eden haşere türüdür. 6 ayağı olup 4 tanesi karın 2 tanesi hemen başının altında bulunur. Ayakuçları tırtırlı olup, konduğu cisme çok sıkı bir şekilde tutunur. Bu haşerenin vücudu yanlardan basıktır ve vücut derisi çok sağlamdır. Bu özelliği ile küçük deliklerden bile kolaylıkla geçebilir. Bu haşere türü kan emerek beslendikleri için kendilerinde barındırdıkları mikrop ile insanlara rahatlıkla bulaştırabilirler. Gözle görülemeyecek kadar küçük oldukları için bireysel müdahale yapılması durumunda olumlu sonuç elde edilemez. Bu sebeple pire ilaçlama yapılması ve kalıcı çözüme ulaşılması için profesyonel ekipler tarafından yardım alınmalıdır.Pire Nedir? Vücudunun özel yapısıyla kıl ve tüy aralarında çok rahat hareket edebilir. Pire genellikle canlıların üzerinde yaşadığı için en kolay saklanma yeri o canlının üzerindeki kıl ve tüylü bölgeleridir. Bu haşere yaşadığı ortama bağlı olarak farklı vücut yapılarındadırlar. Bazı türleri insanlar ve hayvanlar üzerinden kolaylıkla beslenirken, bazı türleri ise bitkisel olarak beslenirler. İnsan ve hayvanlar üzerinden beslenerek bu canlıların kanını emerler. Bitkiler üzerinden beslenen pireler ise bitkilerin taç ve yaprak kısımlarını kemirerek beslenirler.Pire Nedir?Pireler yaşam olarak uzun süre yaşayabilen canlılardır. Herhangi bir canlı tarafından öldürülmediği takdirde 1, 5 yıl ile 2 yıla kadar yaşayabilir. Yaşamını devam ettirebilmesi için mutlaka bir canlıya ihtiyaç duyar. Bir canlıya konmadan beslenemez ve yaşayamaz. Bu canlı paraziti konduğu canlı olarak genellikle sıcakkanlı hayvanları ve kozalı bitkileri seçer. Konduğu canlının ağzı yardımı ile iğnesini batırır ve kanını emer. İnsanı ısırdığında ısırdığı bölgede şişme, kaşıntı ve yanma meydana gelerek enfeksiyona yol açabilir. Pire kanatsız olduğu için uçamaz, ayakları güçlü olduğu için uzak mesafelere zıplayabilir. Normal zamanda yürüyerek hareket eder tehlike sezdiğinde zıplar ve ortadan kaybolur. Ortalama 18 ile 20 kadar yumurta bırakır. Kanını emdiği canlıdaki mikropları diğer canlıya taşır. Genellikle üzerinde yaşadığı canlının ismini alır. Pirenin şu türleri insanlar üzerinde en çok etkili olanlarıdır;

Pire İlaçlama

Pire ilaçlama yapılan ilaçlama yöntemlerinden daha farklıdır. Gözle görülemeyecek kadar küçük oldukları için onlarla mücadele etmek daha zordur. Pire ısırması durumuna maruz kalan bireyler alerjik olarak etkilenmektedirler. Kan emerek çoğalan ve vücutlarında taşıdıkları virüs ile rahatlıkla insanlara bulaştırırlar. Bu sebeple pire ilaçlama eğitimli profesyonel olarak çalışan firmalar tarafından yaptırılmalıdır. Korsan ve merdiven altı ilaçlama yapanlardan uzak durulmalı tercih edilirken iyi araştırılmalıdır. Sağlık bakanlığı onaylı ve ruhsatlanmış olan şirketler daha güvenli olacaktır.

Tercih edilen uygulama sıvı ilaçlamadır. Çünkü bu haşereler her türlü ortamda rahatça saklanabilen ve görülmesi oldukça zor olan haşere türüdür. Kökten çözebilmek için yuvalarına kadar ulaşmak ve kesin çözüm üretmek şarttır bunu en güzel sıvı ilaçlama yapılarak halledilir. Gelişen teknoloji ile birlikte ilaçlama firmaları da ilerleme kaydetmiş ve buharlı ilaçlama sistemini kullanmaya başlamışlardır. Bu yöntemi her yere nüfus ederek hepsini yok eder. Bu ilaçlama yapılırken yataklar dolaplar ve en önemlisi gıdalar güzelce muhafaza edilmelidir. Kullanılan ilaç kokulu olduğu için ilaçlama işlemi bittikten sonra en az iki saat kadar havalandırılmalıdır. Bir hafta kadar ıslak temizlik yapılmaması gerekir bıraktıkları yumurtaları hesaba katarak ilacın etkisini sürdürmesi için bu büyük önem taşır. Pire ilaçlama işleminde sıvı ilaçlama yanı sıra jel ilaçlama yapan firmalarda vardır bu pire için ters etki yaratmaktadır. Güvenilir hizmet almak için firmamıza başvurabilirsiniz.

Pire İlaçlama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları;

Pireler ile ilgili sıkça sorulan sorular.

Menu Ok Pire Nedir?
Menu Ok Pire Nasıl Beslenir?
Menu Ok Pireler Nasıl Çoğalırlar?
Menu Ok Pire Çeşitleri Nelerdir?
Menu Ok Pire Hangi Şartlarda Nerelerde Bulunurlar?
Menu Ok Pire Uçma Özelliğine Sahipmidir?
Menu Ok Pire Eve Nasıl Bulaşır?
Menu Ok Pire Alerjisi Nedir?
Menu Ok Pire İle Bit Arasındaki Fark Nedir?
Menu Ok Pireden Korunma Yolları Nelerdir?
Menu Ok Pire İlaçlamadan Sonra Ölürmü?
Menu Ok Pire için Ne Tür İlaçlar Kullanılmalıdır?
Menu Ok Pire İlaçlamanın Kuralları Nelerdir?
Menu Ok Pire Hangi Hastalıkları Bulaştırır?
İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLARDAN BAZILARI
İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLAR
 • Ev İlaçlama
 • Fabrika İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • Restaurant İlaçlama
 • Pastane İlaçlama
 • Fırın İlaçlama
 • Mağaza İlaçlama
 • İş hanı İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama
 • Açık alan arazi İlaçlama
 • Askeri birlik İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • Sağlık Kurumu İlaçlama
 • Dershane Okul İlaçlama
 • Yurtlar Yuvalar İlaçlama
 • Alışveriş Merkezi İlaçlama
 • Site İlaçlama

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ SEMTLER VE YETKİ BELGELERİMİZ

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ SEMTLER
Menu Ok Adalar
Menu Ok Avcılar
Menu Ok Esenyurt
Menu Ok Bağcılar
Menu Ok Bahçelievler
Menu Ok Bakırköy
Menu Ok Bayrampaşa
Menu Ok Beşiktaş
Menu Ok Kazım K.Bekir
Menu Ok Beykoz
Menu Ok Beyoğlu
Menu Ok Büyükçekmece
Menu Ok Bahçeşehir
Menu Ok Çatalca
Menu Ok Beylikdüzü
Menu Ok Eminönü
Menu Ok Esenler
Menu Ok Taksim
Menu Ok Eyüp
Menu Ok Fatih
Menu Ok Zeytinburnu
Menu Ok Üsküdar
Menu Ok Sultanbeyli
Menu Ok Gaziosmanpaşa
Menu Ok Güngören
Menu Ok Kadıköy
Menu Ok Kağıthane
Menu Ok Kartal
Menu Ok Küçükçekmece
Menu Ok Maltepe
Menu Ok Mecidiyeköy
Menu Ok Harem
Menu Ok Bostancı
Menu Ok Pendik
Menu Ok Etiler
Menu Ok Sarıyer
Menu Ok Silivri
Menu Ok Sultangazi
Menu Ok Arnavutköy
Menu Ok Şişli
Menu Ok Şile
Menu Ok Şirinevler
Menu Ok Tuzla
Menu Ok Ümraniye
Menu Ok Kavacık
Şirketimiz uzun yıllar boyunca değerli müşterilerine sorunsuz, etkili ve kesin çözümler sunmaktadır. Sağlamış olduğumuz Haşere İlaçlama servisini Sağlık Bakanlığı'ndan ve ilgili kurumlardan almış olduğumuz belgelerle uygulamaktayız. Belgelerimizin bazılarını görebilirsiniz.
ilaçlama yetki belgelerimiz
Menu Ok


Copyright © 2010 Pire.Gen.Tr Her Hakkı Saklidir.

Rss Besleme | Site Haritasi Ekonomi ve İş Dünyası Ekonomi ve İş Dünyası