Yıldız Böcel İlaçlama
Menu Ok

karıncadan kurtulma yolları, karınca ilaçları, karıncalar hakkında bilgi, karınca mücadelesi nasıl olur, karınca ısırığı, karıncayı yok etmek, en ucuz karınca ilaçlama, karınca nasıl yok edilir, karınca türleri, karıncadan nasıl kurtulmak, karınca ilaçlaması, savaşçı karınca, karıncalar ne yer, evde karınca, karıncalarla nasıl mücadele edilir, karıncaların özellikleri, ucuza karınca ilaçlama, karınca kolonisi, karıncadan kurtulma yöntemleri, karınca ilaçlama izmit, karıncaların yuvaları, karınca ilaçlama, karınca ile mücadele, karıncalar yuvalarını nasıl bulur, karıncadan kurtulamk istiyorum, karınca yuvası, mutfakta karınca, karınca mücadelesi, karıncanın zararları, karınca kurtulmak, karıncadan nasıl kurtulunur, karınca ilaçlama servisleri, karınca ile mücadele etme, karıncaların zararları, karıncalardan kurtulma yolları, karıncadan korunma yolları, karınca resimleri, karınca ilaçlama şirketleri, karıncalar, karınca çoğalması, karınca ilaçlama firmaları, karınca ilacı, karıca yok etmek, karıncalar nerelerde yaşar, karıncayı yok etme yolları, uygun fiyatlara karınca ilaçlama, karınca ilaçlama izmir, ekonomik fiyatlara karınca ilaçlama, karıncaların görevleri, işçi karınca, karıncadan nasıl kurtulurum, karınca ilaçlama istanbul, karıncadan korunma yöntemleri, karıncaların yuvası hangi yönü gösterir, karınca ısırır mı, karınca, karıncalardan kurtulmak, karıncalarla mücadele,
Menu Ok
Menu Ok

karıncadan kurtulma yöntemleri

Karınca İlaçlama

Karınca, dünyanın her yerinde bulunan, çok küçük yapılı ve dünyanın en çalışkan canlılarıdır. Karıncaların boyları ortalama 2–4 mm arasında olur ve yüzlerce türü bulunur. Karıncaların vücut yapısı 3 bölümden meydana gelir. Bu bölümler baş, göğüs ve karın şeklindedir. Karınca türlerinin kendilerine has özellikleri vardır. Birçok renkte olan karıncalar, türlerine göre farklı renklerde olurlar. Karıncalar en çok kırmızı, kahverengi ve siyah renklerde görülürler.

 

Ev içlerinde ve dış mekânlarda her yerde görülen karıncalar en çok, ağaçların ve toprağın üzerinde görülürler. Toprak içlerine oyuklar açan karıncalar, bu oyuklar içerisinde toplu halde yaşarlar. Dünyanın en kalabalık yaşayan canlıları olan karıncalar, çok çalışkandır ve günün 20 saatten fazlasını çalışarak geçirirler. Karıncalar yiyecek bulduklarında birbirlerine haber vererek, toplu halde yiyecekleri yuvalarına taşırlar. Bu anlamda mükemmel bir yardımlaşma örneği gösterirler.

 

Karıncalar beslenmelerini insanların yedikleri birçok gıda maddesi ile sağlarlar. Özellikle ev içlerinde yerlere dökülen yiyecek kırıntılarını yuvalarına taşıyarak beslenmelerini sağlarlar. Evlerde karıncalar en çok mutfak, banyo, lavabo ve yiyeceklerin saklandığı yerlerde görülürler. Şekerli gıdaları çok seven karınca, kendi ağırlığının 50 katı ağırlığı kaldırabilir. Karıncalardan kurtulmak için, marketlerden alınan karınca ilaçları başarı sağlamak mümkün değildir. Karınca ilaçlaması, ilaçlama şirketleri tarafında kullanılan özel ilaçlar ile yapılır ve başarı sağlanır. Karınca ilaçlamasında jel ve tebeşir tarzı ilaçlar en çok tercih edilen ilaçlardır.

 

Bu ilaçların uygulanmasında mekânınızı terk etmenize gerek yoktur. Yıldız ilaçlama şirketimizi arayarak, karınca ilaçlaması talebinde bulunmanız halinde sizlerin karıncalardan kurtulmanıza destek olunacaktır. Yıldız ilaçlama şirketi sağlık bakanlığı onaylı bir ilaçlama şirketidir.

Pireler ile ilgili sıkça sorulan sorular.

Menu Ok Pire Nedir?
Menu Ok Pire Nasıl Beslenir?
Menu Ok Pireler Nasıl Çoğalırlar?
Menu Ok Pire Çeşitleri Nelerdir?
Menu Ok Pire Hangi Şartlarda Nerelerde Bulunurlar?
Menu Ok Pire Uçma Özelliğine Sahipmidir?
Menu Ok Pire Eve Nasıl Bulaşır?
Menu Ok Pire Alerjisi Nedir?
Menu Ok Pire İle Bit Arasındaki Fark Nedir?
Menu Ok Pireden Korunma Yolları Nelerdir?
Menu Ok Pire İlaçlamadan Sonra Ölürmü?
Menu Ok Pire için Ne Tür İlaçlar Kullanılmalıdır?
Menu Ok Pire İlaçlamanın Kuralları Nelerdir?
Menu Ok Pire Hangi Hastalıkları Bulaştırır?
İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLARDAN BAZILARI
İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLAR
 • Ev İlaçlama
 • Fabrika İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • Restaurant İlaçlama
 • Pastane İlaçlama
 • Fırın İlaçlama
 • Mağaza İlaçlama
 • İş hanı İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama
 • Açık alan arazi İlaçlama
 • Askeri birlik İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • Sağlık Kurumu İlaçlama
 • Dershane Okul İlaçlama
 • Yurtlar Yuvalar İlaçlama
 • Alışveriş Merkezi İlaçlama
 • Site İlaçlama

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ SEMTLER VE YETKİ BELGELERİMİZ

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ SEMTLER
Menu Ok Adalar
Menu Ok Avcılar
Menu Ok Esenyurt
Menu Ok Bağcılar
Menu Ok Bahçelievler
Menu Ok Bakırköy
Menu Ok Bayrampaşa
Menu Ok Beşiktaş
Menu Ok Kazım K.Bekir
Menu Ok Beykoz
Menu Ok Beyoğlu
Menu Ok Büyükçekmece
Menu Ok Bahçeşehir
Menu Ok Çatalca
Menu Ok Beylikdüzü
Menu Ok Eminönü
Menu Ok Esenler
Menu Ok Taksim
Menu Ok Eyüp
Menu Ok Fatih
Menu Ok Zeytinburnu
Menu Ok Üsküdar
Menu Ok Sultanbeyli
Menu Ok Gaziosmanpaşa
Menu Ok Güngören
Menu Ok Kadıköy
Menu Ok Kağıthane
Menu Ok Kartal
Menu Ok Küçükçekmece
Menu Ok Maltepe
Menu Ok Mecidiyeköy
Menu Ok Harem
Menu Ok Bostancı
Menu Ok Pendik
Menu Ok Etiler
Menu Ok Sarıyer
Menu Ok Silivri
Menu Ok Sultangazi
Menu Ok Arnavutköy
Menu Ok Şişli
Menu Ok Şile
Menu Ok Şirinevler
Menu Ok Tuzla
Menu Ok Ümraniye
Menu Ok Kavacık
Şirketimiz uzun yıllar boyunca değerli müşterilerine sorunsuz, etkili ve kesin çözümler sunmaktadır. Sağlamış olduğumuz Haşere İlaçlama servisini Sağlık Bakanlığı'ndan ve ilgili kurumlardan almış olduğumuz belgelerle uygulamaktayız. Belgelerimizin bazılarını görebilirsiniz.
ilaçlama yetki belgelerimiz
Menu Ok


Copyright © 2010 Pire.Gen.Tr Her Hakkı Saklidir.

Rss Besleme | Site Haritasi Ekonomi ve İş Dünyası Ekonomi ve İş Dünyası