Yıldız Böcel İlaçlama
Menu Ok

işçi karınca, karıncadan nasıl kurtulmak, karıncalar nerelerde yaşar, karınca nasıl yok edilir, karıncaların özellikleri, karıncaların görevleri, karınca ilaçlama şirketleri, karınca kurtulmak, karıncalar ne yer, karınca ilaçlaması, karıncalar hakkında bilgi, karıncadan kurtulma yöntemleri, karınca kolonisi, karıncadan kurtulamk istiyorum, karınca ilaçları, karıncalar, karıncadan nasıl kurtulunur, karınca mücadelesi nasıl olur, karınca ilaçlama firmaları, karıncayı yok etme yolları, karıncalar yuvalarını nasıl bulur, karıncaların yuvası hangi yönü gösterir, karıncadan nasıl kurtulurum, karınca yuvası, karınca resimleri, karınca ile mücadele etme, karıncadan korunma yöntemleri, karıncaların zararları, mutfakta karınca, karıncayı yok etmek, karıncadan korunma yolları, savaşçı karınca, karınca ilacı, karıncadan kurtulma yolları, karınca, karınca ısırır mı, karınca ilaçlama, karınca ilaçlama izmit, karıncanın zararları, karıncalarla mücadele, ucuza karınca ilaçlama, karıncalardan kurtulmak, uygun fiyatlara karınca ilaçlama, karınca türleri, karıncalardan kurtulma yolları, karınca ile mücadele, karıncaların yuvaları, ekonomik fiyatlara karınca ilaçlama, karıca yok etmek, karınca ısırığı, karınca çoğalması, karınca ilaçlama izmir, evde karınca, en ucuz karınca ilaçlama, karınca mücadelesi, karınca ilaçlama istanbul, karınca ilaçlama servisleri, karıncalarla nasıl mücadele edilir,
Menu Ok
Menu Ok

karınca yuvası

Karınca İlaçlama

Karınca, dünyanın her yerinde bulunan, çok küçük yapılı ve dünyanın en çalışkan canlılarıdır. Karıncaların boyları ortalama 2–4 mm arasında olur ve yüzlerce türü bulunur. Karıncaların vücut yapısı 3 bölümden meydana gelir. Bu bölümler baş, göğüs ve karın şeklindedir. Karınca türlerinin kendilerine has özellikleri vardır. Birçok renkte olan karıncalar, türlerine göre farklı renklerde olurlar. Karıncalar en çok kırmızı, kahverengi ve siyah renklerde görülürler.

 

Ev içlerinde ve dış mekânlarda her yerde görülen karıncalar en çok, ağaçların ve toprağın üzerinde görülürler. Toprak içlerine oyuklar açan karıncalar, bu oyuklar içerisinde toplu halde yaşarlar. Dünyanın en kalabalık yaşayan canlıları olan karıncalar, çok çalışkandır ve günün 20 saatten fazlasını çalışarak geçirirler. Karıncalar yiyecek bulduklarında birbirlerine haber vererek, toplu halde yiyecekleri yuvalarına taşırlar. Bu anlamda mükemmel bir yardımlaşma örneği gösterirler.

 

Karıncalar beslenmelerini insanların yedikleri birçok gıda maddesi ile sağlarlar. Özellikle ev içlerinde yerlere dökülen yiyecek kırıntılarını yuvalarına taşıyarak beslenmelerini sağlarlar. Evlerde karıncalar en çok mutfak, banyo, lavabo ve yiyeceklerin saklandığı yerlerde görülürler. Şekerli gıdaları çok seven karınca, kendi ağırlığının 50 katı ağırlığı kaldırabilir. Karıncalardan kurtulmak için, marketlerden alınan karınca ilaçları başarı sağlamak mümkün değildir. Karınca ilaçlaması, ilaçlama şirketleri tarafında kullanılan özel ilaçlar ile yapılır ve başarı sağlanır. Karınca ilaçlamasında jel ve tebeşir tarzı ilaçlar en çok tercih edilen ilaçlardır.

 

Bu ilaçların uygulanmasında mekânınızı terk etmenize gerek yoktur. Yıldız ilaçlama şirketimizi arayarak, karınca ilaçlaması talebinde bulunmanız halinde sizlerin karıncalardan kurtulmanıza destek olunacaktır. Yıldız ilaçlama şirketi sağlık bakanlığı onaylı bir ilaçlama şirketidir.

Pireler ile ilgili sıkça sorulan sorular.

Menu Ok Pire Nedir?
Menu Ok Pire Nasıl Beslenir?
Menu Ok Pireler Nasıl Çoğalırlar?
Menu Ok Pire Çeşitleri Nelerdir?
Menu Ok Pire Hangi Şartlarda Nerelerde Bulunurlar?
Menu Ok Pire Uçma Özelliğine Sahipmidir?
Menu Ok Pire Eve Nasıl Bulaşır?
Menu Ok Pire Alerjisi Nedir?
Menu Ok Pire İle Bit Arasındaki Fark Nedir?
Menu Ok Pireden Korunma Yolları Nelerdir?
Menu Ok Pire İlaçlamadan Sonra Ölürmü?
Menu Ok Pire için Ne Tür İlaçlar Kullanılmalıdır?
Menu Ok Pire İlaçlamanın Kuralları Nelerdir?
Menu Ok Pire Hangi Hastalıkları Bulaştırır?
İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLARDAN BAZILARI
İLAÇLAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ ALANLAR
 • Ev İlaçlama
 • Fabrika İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • Restaurant İlaçlama
 • Pastane İlaçlama
 • Fırın İlaçlama
 • Mağaza İlaçlama
 • İş hanı İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama
 • Açık alan arazi İlaçlama
 • Askeri birlik İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • Sağlık Kurumu İlaçlama
 • Dershane Okul İlaçlama
 • Yurtlar Yuvalar İlaçlama
 • Alışveriş Merkezi İlaçlama
 • Site İlaçlama

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ SEMTLER VE YETKİ BELGELERİMİZ

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ SEMTLER
Menu Ok Adalar
Menu Ok Avcılar
Menu Ok Esenyurt
Menu Ok Bağcılar
Menu Ok Bahçelievler
Menu Ok Bakırköy
Menu Ok Bayrampaşa
Menu Ok Beşiktaş
Menu Ok Kazım K.Bekir
Menu Ok Beykoz
Menu Ok Beyoğlu
Menu Ok Büyükçekmece
Menu Ok Bahçeşehir
Menu Ok Çatalca
Menu Ok Beylikdüzü
Menu Ok Eminönü
Menu Ok Esenler
Menu Ok Taksim
Menu Ok Eyüp
Menu Ok Fatih
Menu Ok Zeytinburnu
Menu Ok Üsküdar
Menu Ok Sultanbeyli
Menu Ok Gaziosmanpaşa
Menu Ok Güngören
Menu Ok Kadıköy
Menu Ok Kağıthane
Menu Ok Kartal
Menu Ok Küçükçekmece
Menu Ok Maltepe
Menu Ok Mecidiyeköy
Menu Ok Harem
Menu Ok Bostancı
Menu Ok Pendik
Menu Ok Etiler
Menu Ok Sarıyer
Menu Ok Silivri
Menu Ok Sultangazi
Menu Ok Arnavutköy
Menu Ok Şişli
Menu Ok Şile
Menu Ok Şirinevler
Menu Ok Tuzla
Menu Ok Ümraniye
Menu Ok Kavacık
Şirketimiz uzun yıllar boyunca değerli müşterilerine sorunsuz, etkili ve kesin çözümler sunmaktadır. Sağlamış olduğumuz Haşere İlaçlama servisini Sağlık Bakanlığı'ndan ve ilgili kurumlardan almış olduğumuz belgelerle uygulamaktayız. Belgelerimizin bazılarını görebilirsiniz.
ilaçlama yetki belgelerimiz
Menu Ok


Copyright © 2010 Pire.Gen.Tr Her Hakkı Saklidir.

Rss Besleme | Site Haritasi Ekonomi ve İş Dünyası Ekonomi ve İş Dünyası